موبایلسونینرم افزار

همکاری سونی و میزو برای ارائه اپلکیشن‌ های رابط کاربری Flyme

سونی و میزو قصد دارند طی یک همکاری مشترک اپلیکیشن‌های رابط کاربری Flyme را روی نسخه چینی گوشی‌های اکسپریا پیاده سازی کنند.

همانطور که قبلا گفته بودیم سونی قصد دارد طی برگزاری رویدادی در 26 اکتبر از گوشی جدید خود رونمایی کند. اما اکنون نمایندگی این شرکت در چین اعلام کرده است که با برند میزو برای همکاری استراتژیک به توافق رسیده است. هدف از این همکاری این است که نسخه چینی گوشی‌های اکسپریا تجربه غنی تری در حیث نرم افزاری به کاربران چینی ارائه کنند.

سونی به‌زودی اپلکیشن‌ های رابط کاربری Flyme را در گوشی های اکسپریا ارائه می‌کند

سونی به‌زودی ارائه اپلیکیشن‌های از پیش نصب شده منتخب میزو را برای گوشی اکسپریا 1 مارک 3 و سپس سایر محصولات خود آغاز خواهد کرد. دارندگان فعلی اکسپریا 1 مارک 3 می‌توانند با نصب آخرین به‌روزرسانی ماه جاری این اپلیکیشن‌ها را دریافت و نصب کنند. این اپلیکیشن‌ها شامل یک فروشگاه اپ، ایمیل، آبو هوا، اخبار و برخی از موارد دیگر است.

اما این همکاری تنها به نصب چند برنامه از پیش نصب شده ختم نمی‌شود. درواقع سونی و میزو به دنبال این هستند تا برخی از ویژگی‌های Flyme را به گوشی‌های اکسپریا بیاورند. برای کسانی که نمی‌دانند Flyme چیست، باید بگوییم که این رابط کاربری سفارشی سازی شده گوشی‌های میزو هستند که مبتنی بر اندروید توسعه یافته است.


منبع: GSMARENA

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا