موبایلسامسونگسخت افزار

سامسونگ در حال کار بر روی یک سنسور 600 مگاپیکسلی است

عطش مگاپیکسل درحال رسیدن به جا های عجیب و غریب است! طبق اطلاعاتی که به تازگی منتشر شده سامسونگ درحال طراحی یک سنسور ۶۰۰ مگاپیکسلی برای تلفن های هوشمند است.

 یک افشاگر که ارتباطات خوبی در شرکت سامسونگ دارد، تأیید کرده است که این شرکت در حال کار بر روی یک سنسور 600 مگاپیکسلی است. این افشاگر برای اثبات ادعای خود، یک اسلاید از یک سند مرتبط با این سنسور را منتشر کرده است.

اطلاعات منتشر شده از سنسور 600 مگاپیکسلی سامسونگ

سامسونگ در حال کار بر روی یک سنسور 600 مگاپیکسلی است

این اسلاید اطلاعات زیادی را نشان می‌دهد، از برخی مشخصات اصلی گرفته تا انگیزه پروژه. این اسلاید می‌گوید با توجه به افت کیفیت در حالت زوم فیلم های 4K و 8K، سامسونگ می‌خواهد با سنسور بزرگتری این مشکل را حل کند، سنسور  جدید سامسونگ زوم بدون افت کیفیت را برای  فیلم ها فراهم می‌کند.

سنسور ISOCELL 600MP به‌زودی عرضه نخواهد شد زیرا سامسونگ ابتدا باید مشکلات این سنسور را حل کند. این سنسور بزرگ 1/0.57  اینچی باید تقریباً 12٪ از پنل پشتی تلفن را اشغال کند و حدود 22 میلی متر از سطح پنل پشتی بیرون بیاید. به هر حال، ما درمورد یک سنسور بسیار بزرگ 600 مگاپیکسلی با اندازه پیکسل 0.8 میکرومتر صحبت می‌کنیم و این جزییات برای همچین سنسوری عادی هستند.

نظر شما در مورد سنسور جدید سامسونگ چیست؟

منبع: GSMARENA

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا