موبایلاندرویدسامسونگنرم افزار

سامسونگ برنامه Samsung Game Driver را منتشر کرد

سامسونگ در نظر دارد توسط برنامه Samsung Game Driver، درایور GPU گوشی های منتخب خود را آپدیت کند تا تجربه بازی ها برای کاربران ارتقاء پیدا کند.

درایورهای GPU قابل به روزرسانی یک چیز رایج در دنیای رایانه های شخصی است و اخیراً به گوشی های هوشمند نیز راه پیدا کرده، کوالکام یک سال است که این کار را انجام می‌دهد و اکنون سامسونگ یک راه حل نرم افزاری برای این منظور معرفی کرده است. سامسونگ قرار است توسط یک نرم افزار اندرویدی به نام  Samsung Game Driver درایور های گوشی های منتخب خود را به روز ‌کند تا بهترین تجربه بازی را ارائه دهند.

این برنامه فقط برای پرچمداران گلکسی اس 20 و گلکسی نوت 20 است. تجربه بعضی بازی ها از جمله Call of Duty: Mobile و Fortnite با به روزرسانی درایور GPU ارتقا پیدا خواهد کرد. سامسونگ اعلام کرده، بهینه سازی GPU پس از همکاری با Google “و عمده فروشندگان GPU مانند ARM و Qualcomm” انجام شده است. این برنامه هم اکنون در دو نسخه GPU، “آدرنو” و “مالی” در گوگل پلی موجود است. سامسونگ قول داده، با وجود تعداد محدود دستگاه هایی که از همان ابتدای تولید از Game Driver پشتیبانی می‌کنند، تعداد محصولات پشتیبانی کننده از این برنامه را “به‌زودی” افزایش دهد.

دانلود برنامه Samsung Game Driver

دانلود برای GPU مالی  دانلود برای GPU آدرنو


منبع: GSMARENA

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا