موبایلسامسونگ

تیزر های رسمی سری گلکسی S21 منتشر شدند

بالاخره بعد از مدت‌ها انتظار تیزر های رسمی پرچمداران سری گلکسی S21 سامسونگ منتشر شدند.

این هفته، هفته بسیار خوبی برای درز اطلاعات گلکسی S21 بوده است. کمتر از 24 ساعت گذشته تصویر پنل گلس جلوی سری گلکسی اس 21 منتشر شد. اکنون max weinbach افشاگر معروف تیز های تبلیغاتی سری گلکسی اس 21 را منتشر کرده است. این تیزر ها گلکسی S21 و گلکسی S21 پلاس را در رنگ جذاب Phantom Violet نشان می‌دهند.

تیزر رسمی گلکسی S21

[aparat id=”QAIZa”]

اعتقاد ما بر این است که قاب این گوشی ها از فلز تراشیده شده است‌، اما در مورد پنل پشتی نمی‌توان چنین ادعایی کرد. آخرین اطلاعات به یک قاب پشتی پلاستیکی در گلکسی S21 و یک قاب پشتی شیشه ای در Galaxy S21 پلاس اشاره دارند.

تیزر رسمی گلکسی S21 پلاس

[aparat id=”TJGmr”]

از نظر طراحی، این تیزر ها نشان می‌دهند که سامسونگ تصمیم گرفته دوربین را به صورت برآمده و یکپارچه با فریم کناری گوشی طراحی کند. از نظر مشخصات دوربین، احتمالاً این گوشی ها هیچ پیشرفت سخت افزاری عمده‌ای را شاهد نخواهند بود، زیرا انتظار می‌رود سامسونگ از دوربین های سری Galaxy S20 دوباره استفاده کند. گرچه طیف وسیعی از پیشرفت های نرم افزاری در این گوشی ها اعمال خواهد شد. در مورد پنل جلوی تلفن ها، تیزر ها در مدل های معمولی و پلاس صفحه نمایش کاملا تخت را نشان می‌دهند.

تیزر رسمی گلکسی S21 الترا

[aparat id=”t0YrL”]

از طرف دیگر، Galaxy S21 Ultra با پنج سنسور دوربین و یک فلاش LED قابل مشاهده است. در مورد رنگ نیز، گلکسی S21 الترا با رنگ سیاه فانتوم به تصویر کشیده شده است که با رنگ مات همراه است. صفحه نمایش نیز در مدل الترا برخلاف سایر دستگاه ها با لبه خمیده است.

نظر شما در مورد سری گلکسی S21 چیست؟

منبع: PHONEARENA

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا