موبایلایسوس

تصویر زنده راگ فون 5 منتشر شد

یک افشاگر معروف چینی تصویر قاب پشتی گوشی گیمینگ بعدی ایسوس که راگ فون 5 نام خواهد گرفت را منتشر کرد.

ایسوس در حال آماده شدن برای معرفی راگ فون 5 است و طبق گمانه زنی ها این گوشی با یک باتری 6000 میلی آمپری عرضه می‌شود. امروز، WhyLab، افشاگر معروف چینی، تصویر زنده ای از گوشی مورد بحث را به اشتراک گذاشته است.

تصویر زنده راگ فون 5

این تصویر فقط پشت راگ فون 5 را نمایش می‌دهد که می‌بینیم در مقایسه با ROG Phone 3 طراحی این گوشی کمی تغییر یافته است. همچنین می‌توانیم ببینیم که ایسوس به جای طراحی جدید، طراحی ROG Phone 3 را ارتقا داده است. به نظر می رسد گوشه پایین سمت چپ این گوشی یک دکمه قرمز مخصوص وجود دارد که حدس زده می‌شود به عنوان یک میانبر در حالت بازی عمل کند.

در مورد نام واقعی دستگاه چیزی نمی‌دانیم، اما ممکن است در نهایت این گوشی با اسم راگ فون 5 ظاهر شود، زیرا سازندگان چینی از شماره 4 که در فرهنگ چین نحس است عبور می‌کنند.

علاوه بر نشت تصویر، یک گوشی با شماره مدل ASUS_I005DA و شارژ 65 وات تاییدیه 3C را دریاف کرده که ما حدس می‌زنیم همان راگ فون 5 باشد. این همان دستگاهی است که قبلاً با چیپست اسنپدراگون 888، 8 گیگابایت رم و اندروید 11 در Geekbench محک زده شده بود. احتمال می‌رود این گوشی در تاریخ 21 مارس تا 19 آوریل معرفی شود.


منبع: GSMARENA

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا