موبایلسامسونگ

گوشی‌های سری گلکسی اس 22 در لیست خرده فروشان اروپایی ظاهر شدند

برخی از خرده فروشان اروپایی لیست پرچمداران سری اس 22 سامسونگ را منتشر کرده‌اند. همچین صفحات فروش این خرده فروش‌ها افزایش قیمت قابل توجه اس 22 پلاس را نشان می‌دهد.

آنطور که از شواهد پیداست سامسونگ مطابق سال‌های گذشته پرچمداران گلکسی اس یعنی سری گلکسی اس 22 را با دو چیپست متفاوت عرضه خواهد کرد، گلکسی اس 22، گلکسی اس 22 پلاس و گلکسی اس 22 اولترا در برخی بازارها مثل چین و آمریکا از چیپست کوالکام برخوردار خواهند بود، در حالی که اگزینوس 2200 قلب تپنده گوشی‌های عرضه شده در سایر بازارها خواهد بود.

کمی پیش شایعاتی منتشر شده بود که نشان می‌داد سامسونگ با مشکلاتی در رابطه با تولید چیپست اگزینوس 2200 مواجه است، اما به نظر می‌رسد که این مشکلات برطرف شده و این چیپست هم‌اکنون آماده است. حالا نیاز خرده فروشان لیست فروش سری گلکسی اس 22 را با چیپست اگزینوس 2200 منتشر کرده‌اند. این لیست شامل شماره مدل‌های: SM-S901B، SM-S906B و SM-908B است که همگی به چیپست Exynos جدید معرفی نشده مجهز هستند،

خرده فروشانی مانند Zanetti Shop و Epto در ایتالیا قبلاً صفحات فروش سری گلکسی اس 22 را آماده کرده‌اند، اگرچه هنوز هیچ مشخصات یا تصویر رسمی در این صفحات وجود ندارد. اما یک برچسب قیمت 1190 یورویی برای گلکسی اس 22 پلاس 8/128 گیگابایتی به چشم می‌خورد، اما ما امیدواریم این قیمت نهایی نباشد، در غیر این صورت، با 150 یورو، افزایش قیمت قابل توجهی نسبت به نسخه قبلی خواهد داشت.


منبع: GSMARENA

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا