موبایلشیائومی

جعبه های خرده فروشی نسخه 5G شیائومی ردمی نوت 9، برخی از مشخصات کلیدی آن را افشا می کند

با توجه به اطلاعات لو رفته از رویداد امروز و جعبه های خرده فروشی برخی از اطلاعات کلیدی نسخه 5G شیائومی ردمی نوت 9 افشا شد.

شیائومی قصد دارد امروز نسخه 5G شیائومی ردمی نوت 9 را در چین معرفی کند. برخی از اطلاعات لو رفته قبل از رویداد، جزییات بیشتری از مشخصات این گوشی را فاش کرده است. با توجه به عکس های لو رفته از جعبه های خرده فروشی این گوشی، نسخه 5G شیائومی ردمی نوت 9 مجهز به یک دوربین اصلی 108 مگاپیکسلی است. همچنین ویژگی کلیدی این گوشی، باتری 6000 میلی آمپری آن خواهد بود.

این تصاویر، اطلاعاتی را که قبلا اکانت TEENA افشا کرده بود را تایید می‌کند. و تنها تفاوت در مشخصات باتری است. بدین شکل که ما توقع یک باتری کوچک تر 5000 میلی آمپری را داشتیم.

این اولین بار است که ما شاهد استفاده از دوربین 108 مگاپیکسلی در گوشی های سری ردمی شیائومی هستیم. تا پیش از این دوربین 108 مگاپیکسلی در گوشی های سری Mi 10 و Mi Note 10 استفاده می‌شد. باتری 6000 میلی آمپری دیده شده در این گوشی، فقط در دو گوشی Poco استفاده شده بود.

اطلاعات مرتبط با قیمت و موجودی دو گوشی نسخه 5G شیائومی ردمی نوت 9 و نسخه 5G ردمی نوت 9 پرو، همچنان ناشناخته است که از آن هم در حین رویداد امروز مطلع خواهیم شد.

منبع : gsmarena

 

 

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا