موبایلسیستم عاملشیائومینرم افزار

انتشار به روزرسانی MIUI 12 برای ردمی 7A آغاز شد

شیائومی آپدیت رابط کاربری MIU I12 را به صورت Stable Beta برای گوشی ردمی 7A منتشر کرد.

ردمی 7A یکی از بهترین گوشی های هوشمند پایین رده زمان خود بود. این گوشی با رابط کاربری MIUI 10 مبتنی بر اندروید 9.0 عرضه شد. سپس شیائومی، این گوشی را به اندروید 10 و MIUI 11 به روز کرد. در اوایل هفته گذشته نیز به روزرسانی MIUI 12 برای ردمی 7A در چین منتشر شد. حالا همین به روز رسانی در هند برای این گوشی منتشر شده.

انتشار به روزرسانی MIUI 12 برای ردمی 7A آغاز شد

به روزرسانی MIUI 12 برای ردمی 7A

رابط کاربری MIUI 12 در اواخر آوریل 2020 معرفی شد و از آن زمان، شیائومی این به روزرسانی را به دستگاه های واجد شرایط در سراسر جهان ارائه می‌دهد. اکنون به روزرسانی MIUI 12 برای ردمی 7A، منتشر شده است. به روزرسانی MIUI 12 برای Redmi 7A در هند با بیلد نامبر V12.0.1.0.QCMINXM ارائه می‌شود. البته این آپدیت در وضعیت Stable Beta قرار دارد.

این بدان معناست که این به روزرسانی فقط برای کاربران خاصی در کشور هند در دسترس است. اما اگر مشکلی اساسی در این به روزرسانی وجود نداشته باشد، باید به زودی برای تمام کاربران منتشر شود. نسخه های دیگر این گوشی هوشمند از جمله رام اروپا (EEA)، رام جهانی (Global) و روسیه نیز به زودی این به روزرسانی را دریافت می‌کنند.

قابل ذکر است که به به روزرسانی MIUI 12 آخرین به روزرسانی رمی 7A خواهد بود زیرا این گوشی واجد شرایط دریافت اندروید 11 نیست اما ممکن است اواخر سال 2021 آپدیت MIUI 12.5 را دریافت کند.


منبع: gizmochina

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا