موبایلریلمی

گوشی Realme Race از اولین محصولات مجهز به اسنپدراگون 888 خواهد بود

کوالکام ساعاتی پیش از جدیدترین پردازنده خود با نام اسنپدراگون 888 رونمایی کرد. اکنون ریلمی از معرفی Realme Race به عنوان یکی از اولین محصولات مجهز به این تراشه خبر داده.

کوالکام تنها ساعاتی پیش از تراشه اسنپدراگون ۸۸۸ رونمایی کرد. اما این مدت زمان کم باعث نمی‌شود که شرکت‌ها برای ارائه جدیدترین محصولات خود با این تراشه به یکدیگر با رقابت نپردازند و به هم طعنه نزنند. شرکت ریلمی نیز از این قاعده مستثنی نیست و به تازگی با ارائه یک تیزر از بکارگیری پردازنده اسنپدراگون ۸۸۸ در Realme Race خبر داده.

البته این شرکت اطلاعات چندانی درمورد گوشی مورد بحث منتشر نکرده. البته تعجبی هم ندارد زیرا کوالکام تا تاریخ ۲ دسامبر اطلاعات کاملی درمورد جدیدترین چیسپت پرچمدار خود منتشر نمی‌کند.

چه اطلاعاتی درمورد Realme Race داریم؟

Realme Race
البته افشاگری‌های صورت گرفته چند سرنخ جدید به ما می‌دهند. از روی تصاویر به نظر می‌رسد که این گوشی به یک دوربین چهارگانه تجهیز شده. در بخش حافظه نیز ریلمی کم کاری نکرده است و ۱۲ گیگ رم به همراه ۲۵۶ گیگابایت حافظه ذخیره سازی را در نظر گرفته تا درکنار پردازنده اسنپدراگون ۸۸۸ تجربه پردازشی کم نظیری ارائه دهد. در حیث نرم افزار نیز می‌توانیم انتظار RealmeUI 2.0 بر پایه اندروید ۱۱ را داشته باشیم.

کوالکام ادعا کرده است که اسنپدراگون ۸۸۸ بیشترین پیشرفت را در بخش گرافیک به خود دیده. البته پشتیبانی از نرخ تازه سازی بالا، عملکرد هوش مصنوعی بهتر و پردازش تصویر به روز شده از دیگر ارتقا های صورت گرفته در این پردازنده می‌باشند. متاسفانه کوالکام اطلاعات تکمیلی و قیمت تراشه جدید خود را اعلام نکرده است، بنابر این ما نمی‌توانیم زیاد در این باره صحبت کنیم. این مسئله درمورد Realm Race هم صادق است و ما هیچ اطلاعاتی درمورد قیمت و زمان عرضه آن نداریم.

منبع: androidauthority

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا