فناوریموبایلوانپلاس

وان پلاس 9 توسط دگزو مارک بررسی نمی‌شود، آیا دگزو مارک از شرکت‌ها پول دریافت می‌کند؟

پیت لاو بنیانگذار شرکت‌ وان پلاس اعلام کرد گوشی های جدید سری وان پلاس 9 برای بررسی به لابراتوار DXOMARK ارسال نخواهند شد.

وان پلاس در حال تبلیغ برخی از پیشرفت های چشمگیر در بخش دوربین برای گوشی‌های سری وان پلاس 9 است. این تبلیغ ها در حال حاضر برخی از جزئیات در مورد سنسورها، ویژگی های جدید و همکاری وان پلاس با شرکت دوربین سوئدی، Hasselblad را فاش کرده است. ما مطمئن هستیم اکثر افراد منتظر بررسی سر وان پلاس 9 هستند، به ویژه در مورد عملکرد دوربین که  OnePlus برای ارتقا آن‌ها تمرکز کرده است. اگر شما نیز جزو آن دسته از افرادی هستید که منتظرند گوشی های سری وان پلاس 9 توسط لابراتوار DxOMark بررسی شوند، باید بگوییم متأسفم که شما را ناامید می‌کنم، اما این اتفاق رخ نمی‌دهد.

وان پلاس 9 توسط دگزو مارک بررسی نمی‌شود، آیا دگزو مارک از شرکت‌ها پول دریافت می‌کند؟

پیت لاو، بنیانگذار و مدیر عامل وان پلاس، در شبکه اجتماعی Weibo اعلام کرد که این شرکت سری OnePlus 9 را به آزمایشگاه های DXOMARK ارسال نمی‌کند. این موضوع کمی عجیب است زیرا وان پلاس تا کنون یکی از تولیدکنندگانی است که برای بازاریابی تلفن های خود از امتیازات DxOMark استفاده کرده است.

آیا دگزو مارک از شرکت‌ها پول دریافت می‌کند؟

اگرچه او دلیلی برای این تصمیم ارائه نکرد، اما گمانه زنی ها وجود دارد که دلیل آن بررسی‌های اخیر DXOMARK است که گمان می‌رود دارای نقص باشند. به عنوان مثال، بررسی Galaxy S21 Ultra است که بسیاری از مردم با آن موافق نیستند. با این تصمیم، بدان معناست که ما نه تنها شاهد بررسی دوربین های سری وان پلاس 9 در DxOMark نخواهیم بود، بلکه از بررسی کیفیت نمایشگر و صدا نیز بهره مند نخواهیم شد. البته مدت زیادی است که بعضی از کاربران حرفه‌ای دنیای موبایل وب‌سایت DXOMARK را متهم به دریافت پول می‌کنند و می‌گویند این لابراتوار تست و بررسی، به شرکت‌های که پول بیشتری از آن‌ها دریافت می‌کند امتیاز بهتری می‌دهد!

در هرحال وان پلاس 9 و وان پلاس 9 پرو تنها گوشی های شاخص وان پلاس نخواهند بود که توسط DxOMark بررسی نمی‌شوند. OnePlus 3 و OnePlus 3T نیز توسط این لابراتوار بررسی نشده‌اند.

نظر شما در مورد تصمیم شرکت وان پلاس چیست آیا دگزو مارک از شرکت‌ها پول دریافت می‌کند؟

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا