موبایلهواوی

گوشی های جدید سری نوا 8 در 23 دسامبر معرفی می‌شوند

سه روز پیش در آی‌تی ورا خواندیم که، شایعه شده گوشی های جدید سری نوا 8 در تاریخ 23 دسامبر معرفی خواهند شد، حالا هواوی تایید کرده این گوشی ها در 23 دسامبر با چینش دوربین بیضی شکل معرفی خواهند شد.

شایعه شده بود که Huawei، گوشی های جدید سری نوا 8 را در ماه دسامبر به بازار عرضه می‌کند، این شرکت به تازگی تأیید کرده است که این گوشی ها را برای معرفی در 23 دسامبر برنامه ریزی کرده است. هواوی تیزر تبلیغاتی را در Weibo منتشر کرد، که نشان دهنده یک چینش دوربین بیضی شکل است.

تیزر تبلیغاتی گوشی های جدید سری نوا 8

گوشی های جدید سری نوا 8 در 23 دسامبر معرفی می‌شوند
ما انتظار معرفی Huawei nova 8 و Huawei nova 8 Pro را داریم، البته طبق برخی گزارشات هواوی Enjoy 20 SE نیز همراه این دو گوشی معرفی خواهد شد. نکته جالب این است که گفته می‌شود گوشی های جدید سری نوا 8 از چیپست های Kirin برخوردار هستند، علی‌رغم اینکه هواوی به دلیل ممنوعیت ایالات متحده دیگر قادر به تولید این چیپست ها نیست.

گوشی های جدید سری نوا 8 در 23 دسامبر معرفی می‌شوند

چینش دوربین بیضی شکل پنج دوربین را در خود جای می‌دهد؛ یک دوربین بزرگ اصلی، و چهار دوربین که نوع آن‌ها مشخص نیست. سری Huawei nova 8 به ندرت در خارج از چین عرضه می‌شوند، اما بیشتر فناوری هایی که آن‌ها به ارمغان می آورند معمولاً در گوشی های دیگر ظاهر می‌شوند.

منبع: GSMARENA

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا