فناوریسامسونگشیائومیموبایل

شیائومی Mi 10i و تلویزیون های جدید سامسونگ یک هفته دیگر معرفی می‌شوند

طبق اطلاعات منتشر شده سامسونگ و شیائومی محصولات جدید خود در سال ۲۰۲۱ میلادی را هفته آینده معرفی خواهند کرد.

تعطیلات پایان یافته و انتظار می‌رود کار با جدیت از سر گرفته شود. برای صنعت فناوری، تولیدکنندگان باید اعلام تاریخ عرضه محصولات جدید را آغاز کنند. تعداد زیادی از این محصولات در رویداد CES 2021 کاملاً به صورت مجازی معرفی خواهند شد. این رویداد از 11 ژانویه آغاز می‌شود. با این حال، برخی از محصولات خارج از نمایشگاه سالانه فناوری (CES) معرفی می‌شوند.

شیائومی Mi 10i هفته آینده در هند معرفی می‌شود

شیائومی Mi 10i و تلویزیون های جدید سامسونگ یک هفته دیگر معرفی می‌شوند

شیائومی یکی از اولین شرکت های است که برنامه خود را برای اولین هفته کاری سال جدید برنامه ریزی کرده و قرار است گوشی شیائومی Mi 10i را در هند معرفی کند. این گوشی که از یک دوربین اصلی 108 مگاپیکسلی بهره می‌برد، شیائومی قرار است این گوشی را سه شنبه 5 ژانویه رونمایی کند. شیائومی Mi 10i عملا یک نسخه جدید از Redmi Note 9 Pro 5G نسخه چین است، البته دارای ویژگی های ویژه ای برای بازار هند.

Wherever you are in the world, you’re invited to get a First Look at where the screen’s new vision begins.

Stay tuned to Samsung’s #TheFirstLook event and find out more.

Visit https://t.co/k2NJLF2SGz to watch it live on January 6 2021, 11am EST.#SamsungEvent #CES2021 pic.twitter.com/XbW89WmIOa

— Samsung TV (@SamsungTV) December 31, 2020

در کنار شیائومی، سامسونگ برای اولین هفته در ماه ژانویه نیز برنامه دارد. غول کره ای روز چهارشنبه 6 ژانویه طی رویدادی، تلویزیون های جدید و فناوری های نمایشگر جدید را خود را معرفی می‌کند. ممکن است سامسونگ یک تلویزیون جالب جدید مانند Sero را معرفی کند.


منبع: gizmochina

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا