موبایلشیائومی

ردمی 1 میلیون واحد از گوشی های جدید سری ردمی نوت 9 را فروخت

شرکت ردمی گزارش داد که در کمتر از دو هفته 1 میلیون واحد از گوشی های جدید خانواده سری ردمی نوت 9 را در چین فروخته است.

اواخر ماه گذشته، ردمی زیر برند شیائومی از سه دستگاه جدید برای بازار چین رونمایی کرد. فروش گوشی های جدید سری ردمی نوت 9 بلافاصله پس از معرفی در کشور چین آغار سد و به نظر می‌رسد که بسیار موفقیت آمیز بوده اند. فقط در مدت 13 روز، ردمی گزارش داد که بیش از یک میلیون واحد از کل سه تلفن هوشمند را از طریق کانال‌های فروش خود به طور مشترک به فروش رسانده است. این موضوع به خوبی  محبوبیت این گوشی ها را مشخص می‌کند،

ردمی 1 میلیون واحد از گوشی های جدید سری ردمی نوت 9 را فروخت

ردمی نوت 9 سه گانه جدید در کمتر از دو هفته به یک میلیون دستگاه فروخته می‌شود
ردمی همیشه در زمینه فروش تبحر داشته. این واقعیت را در نظر بگیرید که ردمی نوت 9 پرو 5G دارای یک سنسور عظیم دوربین اصلی 108 مگاپیکسلی است و قیمت آن فقط 1599 یوان (یعنی حدود 244 دلار یا 202 یورو) شروع می شود. به نظر می رسد بیشتر موفقیت های سه گانه جدید در همان ساعات اولیه در دسترس بودن آنها بوده است ، در زمان معرفی اولیه بیش از 300000 دستگاه از این گوشی ها فروخته شد.

همانطور که ردمی در ابتدای ماه جاری اعلام کرد، ما هنوز مطمئن نیستیم که آیا Redmi Note 9 Pro 5G به طور رسمی در خارج از چین فروخته می‌شود یا خیر، اما دستگاه بسیار مشابهی را به بازار جهانی عرضه می‌‌‌کند که از دوربین 108 مگاپیکسلی بهره می‌برد، که شاید Mi 10T Lite 5G نام گذاری شود.

منبع: ‌GSMARENA

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا