موبایلشیائومی

ردمی موفق شد در فروش اولیه سری ردمی نوت ۹ حدود ۳۰۰ هزار عدد از این دستگاه‌ها را به فروش برساند

ردمی روز گذشته فروش سری ردمی نوت ۹ را آغاز کرد و توانست در اولین مرحله حدود ۳۰۰ هزار عدد از این گوشی‌ها را به فروش برساند.

شیائومی هفته گذشته از سه عضو جدید سری ردمی نوت ۹ که شامل ردمی‌ نوت ۹ پرو 5G، ردمی نوت ۹ مدل 5G و ردمی نوت ۹ مدل 4G می‌شود، رونمایی کرد. البته با توجه به اینکه قبلا مدل‌های غیر 5G این سری رونمایی شده بودند باعث می‌شود درک این مسئله برای کاربران بسیار گیج کننده باشد.

فروش سری ردمی نوت ۹ در چین از مرز ۳۰۰ هزار عدد گذشت

فروش این گوشی‌های جدید از امروز در چین آغاز شد و تنها در عرض از چند ساعت تعداد گوشی‌های فروخته شده به ۳۰۰ هزار عدد رسید. طبق اطلاعات فروش اولیه از ساعت ۱۲ به وقت محلی آغاز شده و شرکت ردمی نیز به مناسبت این موفقیت بزرگ در صفحه Weibo خود تصویر زیر را منتشر کرده است.

سری ردمی نوت ۹

ردمی نوت ۹ مدل 4G، ردمی نوت ۹ مدل 5G و ردمی نوت ۹ پرو 5G هر سه دستگاه‌های جذابی با برچسب قیمت شگفت انگیز هستند. نسخه پرو با نمایشگر ۱۲۰ هرتزی و سنسور غول آسای ۱۰۸ مگاپیکسلی تنها ۲۴۳ دلار قیمت دارد و نسخه عادی نیز با قیمتی معادل ۲۰۱ دلار راهی بازار شده، مدل 4G ردمی نوت ۹ نیز به نوعی نسخه ری‌برند شده پوکو ام ۳ محسوب می‌شود که از قیمت مناسبی عرضه شده. پس انتظار چنین فروش بالایی دور از ذهن نیست.

منبع: gsmarena

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا