سخت افزارسامسونگموبایل

جزئیات بیشتری از Galaxy S21 را در رندرهای آن تماشا کنید

با انتشار رندرهای جدید از پرچمدار بعدی سامسونگ، جزئیات بیشتری از Galaxy S21 به بیرون درز پیدا کرد

براساس اطلاعاتی که تا کنون از پرچمدار بعدی سامسونگ یعنی Galaxy S21 به دست آمده است، به سختی می‌توان از ویژگی‌های آن هیجان زده شویم. این گوشی قرار است طی مراسمی همراه با Galaxy Buds Pro در ژانویه معرفی گردد.

تاکنون رندرهای نه چندان شفاف و دقیقی که گویای طراحی اصولی این محصول باشد، ارائه نشده بود اما این بار با رندرهایی مواجه هستیم که زوایایی را از Galaxy S21 به نمایش می‌گذارد که به قضاوت ما کمک بیشتری می‌کند. همچنین با رنگ‌های جدید پرچمدار سامسونگ آشنا شوید.

طراحی بنده Galaxy S21 بیش از پیش پیچیده‌تر شده است

طراحی این کانسپت‌ها به دست تیم Ice Universe انجام شده است. با این که این رندرها در محیط Cad انجام شده است و ممکن است با نسخه نهایی متفاوت باشد، اما به هر حال جزئیاتی دقیق از طراحی و رنگ‌ها ارائه می‌دهد.

کانسپت Galaxy S21

بارزترین ویزگی زبان طراحی Galaxy S21، چیدمان ماژول دوربین‌هاست. بدین وسیله زبان طراحی به کار رفته در Galaxy S20 و Galaxy Note 20، کنار گذاشته شده و سامسونگ، بیشتر از هر زمان، طراحی ساده‌تر را در پیش گرفته تا به این وسیله، مشکل برجستگی دوربین‌ها نیز برطرف شود.

به غیر از این رندرها، اطلاعات سخت افزاری که از این گوشی در اختیار است، تنها استفاده از پردازنده جدید اسنپ دراگون در آن است و دیگر هیچ جزئیاتی در اختیار نیست.

براساس سنت سامسونگ، نسل جدید خانواده Galaxy S، باید در سه مدل معرفی و در ماه ژانویه رونمایی شود و همزمان با آن، پیش فروش آغاز می‌گردد.

منبع: wccftech

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا