موبایلایسوس

گوشی ROG PHONE جدید ایسوس در بنچمارک Geekbench و HTML5 دیده شد

به تازگی اطلاعاتی از یک گوشی ایسوس با شماره مدل ASUS_I005DA در بنچمارک های Geekbench و HTML5 دیده شده که به احتمال زیاد ROG PHONE جدید خواهد بود.

ایسوس در حال کار بر روی گوشی ROG PHONE بعدی خود است و به نظر می‌رسد این گوشی زودتر از موعد در ماه جولای معرفی شود. یک گوشی ایسوس با شماره مدل ASUS_I005DA و ASUS_I005DB در بنچمارک Geekbench و HTML5 ظاهر شده که به چیپست اسنپدراگون 888 مجهز شده است.

گوشی گیمینگ بعدی ایسوس احتمالا Asus ROG 4 نامیده خواهد شد‌، اما ایسوس به دو دلیل از عدد 4 رد خواهد شد و مستقیماً این گوشی را Asus ROG 5 نامگذاری خواهد کرد. دلیل اول این است که شماره چهار در چین بسیار شبیه “مرگ” است بنابراین شرکت های تلفن های هوشمند تمایل دارند آن را رد شوند، و‌ دلیل دوم این است که، ROG 3 دارای شماره مدل ASUS_I003DA بود.

اطلاعات گوشی ROG PHONE جدید در Geekbench


بنچمارک HTML5 در مورد مشخصات این تلفن ROG چیزی را مشخص نکرده، اما در Geekbench میزان فضای رم 8 گیگابایت ذکر شده است همچنین این گوشی با اندروید معرفی خواهد شد. همچنین این گوشی با طراحی جدید همراه است. لازم به ذکر است هر سه گوشی قبلی گیمینگ ROG طراحی تقریباً مشابه به هم داشتند.

منبع: GSMARENA

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا