موبایلموتورولا

موتورولا درحال کار بر روی (Moto G Play (2021 است

گوشی (Moto G Play (2021، جانشین Moto G9 Play در لیست کنسول Google Play ظاهر شد.

فهرست گوشی ‌های هوشمند موتورولا در حال گسترش است، و قرار است این شرکت سال آینده گوشی های بیشتری را تولید کند و ظاهراً یکی از دستگاه‌هایی که انتظار داریم این شرکت در سال 2021 عرضه کند، (Moto G Play (2021 است. اگر نام عجیب و غریب این گوشی را کنار بگذاریم، ما تصور می‌کنیم که این گوشی قرار است جانشین Moto G9 Play باشد که اوایل امسال رونمایی شد. ما مطمئن نیستیم که چرا موتورولا نمی‌خواهد از عدد 9 در این گوشی استفاده کند.

به هر حال (Moto G Play (2021 در لیست کنسول Google Play مشاهده شده است. این لیست به ما می‌گوید که این گوشی از چیپست اسنپدراگون 460 استفاده خواهد کرد، که گیج کننده است زیرا مدل پیشین این گوشی از اسنپدراگون 662 که پردازنده قدرتمندتری است استفاده کرده.

گوشی (Moto G Play (2021


این گوشی از صفحه نمایش لمسی (HD+ (720×1600 بهره می‌برد و با توجه به اینکه قرار است سال آینده به بازار عرضه شود، اندروید 10 به صورت پیشفرض روی این گوشی نصب خواهد بود. می‌توانیم انتظار داشته باشیم که این گوشی حداقل در یک مدل 3 گیگابایت رم عرضه شود.

یک ناچ قطره ای بالای صفحه نمایش این گوشی وجود دارد که دوربین سلفی را در خود جای داده است، در حالی که کلیدهای روشن و خاموش در لبه سمت راست قرار دارند. از آنجایی که دکمه پاور فرو رفته نیست، حسگر اثر انگشت در آنجا قرار ندارد، به این معنی که دقیقاً مانند G9 Play در پشت گوشی قرار خواهد گرفت.

دقیقاً مشخص نیست که (Moto G Play (2021 چه موقع رسما معرفی می‌شود، اما در دنیای میان رده ها، معرفی گوشی های جدید هر چند ماه یکبار اتفاق می‌افتد. بنابراین ما فکر نمی‌کنیم که برای معرفی شدن این گوشی زمان زیادی را باید منتظر بمانیم.

منبع: GSMAERENA

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا