موبایل

رسمی: تاریخ رونمایی از خانواده هواوی میت 40 مشخص شد، 22 اکتبر

هواوی سرانجام به صورت رسمی تاریخ رونمایی از میت 40 را اعلام کرد

هواوی به صورت رسمی تاریخ رونمایی از خانواده میت 40 را برای بازار جهانی 22 اکتبر علام کرد
هواوی ظاهرا تصمیم گرفته شعار جهش بیشتر به جلو را برای سری پرچمداران جدید انتخاب کند، همچنین طبق تصویر هواوی احتمالا خواسته به طراحی دایره شکل دوربین های پرچمداران جدید خود و زوم رنج بالای آن اشاره کند.

لازم به ذکر است که هواوی هرگز از دوربین پریسکوپی در دستگاه های سری میت استفاده نکرده و فقط آن را در سری P نصب کرده است. با این حال، این شرکت سرانجام آماده است تا این لنز بزرگنمایی را در ترکیب سری میت ارائه دهد.

گزارش های قبلی حاکی از آن است که سری هواوی میت 40 در اواخر ماه اکتبر در چین به فروش می رسد، در حالی که هنوز در مورد فروش جهانی آن تردید وجود دارد. از سوی دیگر، گزارش ها همچنین حاکی از آن است که فروش جهانی میت 40 ممکن است تا ابتدای سال 2021 آغاز نشود.

اکانت DigitalKing که یک افشاگر خبره معروف Weibo است، گفته که هواوی تبلیغ رسمی سری میت 40 را از 12 اکتبر آغاز می کند و به دنبال آن دعوت رسانه ای نیز انجام می شود.

در مقایسه با سال گذشته ، سری هواوی میت 40 احتمالاً در چهار نوع شامل RS Porsche Design و مدل جدید “Pro +” عرضه می شود. این تلفن ها با قابلیت های جدید دوربین و جدیدترین پردازنده 5 نانومتری Kirin 9000 شرکت ارائه می شوند.

این گواهی همچنین تأیید می کند که هواوی میت 40 پرو دارای پشتیبانی از شارژ سریع 66 وات و رابط کاربری EMUI 11 خواهد بود. همچنین همه مدل های سری هواوی میت 40 ممکن است دارای صفحه نمایش خمیده باشند. با این حال، نسخه پرو پلاس احتمالا با یک صفحه نمایش آبشار فوق العاده خمیده همراه می شود. در حال حاظر اطلاعات دیگری وجود ندارد

منبع : HUAWEI CENTRAL

 

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا