شیائومیبرنامه های کاربردینرم افزار

شیائومی طراحی مشابه recent app اندروید stock را به نسخه بتا لانچر miui 12 اضافه کرد.

اگر شما از طرفداران اندروید stock هستید و از گوشی های شیائومی استفاده می‌کنید. امروز خبر خوشحال کننده ای برای شما داریم. یکی از قابلیت های اندروید stock هم اکنون در رابط کاربری شیائومی در دسترس قرار گرفته است.

رابط کاربری MIUI شیائومی بیشترین جلوه های بصری را در بین رابط های کاربری اندروید داراست.
می‌یوآی شباهت زیادی به سیستم عامل IOS دارد. به خصوص در نسخه آخر این رابط کاربری یعنی MIUI 12 که حتی انیمیشن های باز و بسته شدن برنامه ها یا gestures کاملآ شبیه IOS طراحی شده است.

نسخه China Beta MIUI 12 هر جمعه با ویژگی های جدید منتشر می شود. طبق افشاگری های قبلی، کاربران منتظر قابلیت جدیدی به سبک iOS بودند. اما دیروز لانچر شیائومی به‌روز رسانی مهمی دریافت کرده که به کاربران اجازه می‌دهد منوی recent apps را به سبک اندروید stock تنظیم کنند. هرچند این نسخه هنوز در وضعت بتا قرار دارد.

انتظار می‌رود این آپدیت به زودی به صورت رسمی برای تمام دستگاه های استفاده کننده از می‌یوآی 12 عرضه شود. اما اگر می‌خواهید recent app اندروید stock را در گوشی شیائومی خود تجربه کنید، می‌توانید این آپدیت را همین الان دانلود و نصب کنید. البته هیچ تضمینی برای اجرا شدن بدون مشکل این آپدیت در گوشس شما وجود ندارد. این آپدیت توسط ما در آی‌تی‌ورا بر روی MI9T PRO تست شده و به خوبی کار می‌کند.

این به روزرسانی به جز طراحی جدید recent app. بعضی از مشکلات نسخه قبلی را رفع، و بهینه سازی های متعددی از جمله رفع مشکل فریز شدن برنامه ها و رفع مشکلات اجرای صحیح انیمیشن ها در بعضی نقاط صفحه نمایش را به همراه دارد.

[aparat id=”69LXv”]

منبع: techindeep

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا