موبایلآیفون

آپدیت iOS 14.2 باعث تخلیه شدید باتری می‌شود

کاربران در انجمن های توسعه دهندگان اپل و Reddit به طور گسترده گزارش داده‌اند که iOS 14.2 باعث تخلیه شدید باتری می‌شود.

برخی از کاربران گوشی های آیفون که آپدیت iOS 14.2 را دریافت کرده‌اند گزارش می‌دهند که دستگاه های آن‌ها در کمتر از 30 دقیقه بیش از 50 درصد شارژ خود را از دست می‌دهد و در عرض چند دقیقه استفاده از گوشی، میزان شارژ باتری در حدود ۵ درصد افت می‌کند.

همچنین کاربران گزارش داده‌اند که بعد از ری‌استارت دستگاه، افزایش ناگهانی درصد باتری را مشاهده می‌کنند. به نظر می‌رسد همه آیفون های که به این مشکل گرفتار شده‌اند کمی قدیمی هستند، مانند آیفون XS‌، آیفون 7‌، آیفون 6 اس و آیفون SE نسل اول. به نظر می رسد iPad iPadOS 14.2 نیز تحت تأثیر این مشکل قرار گرفته است.

آپدیت iOS 14.2

 

آپدیت iOS 14.2 و iPadOS 14.2 فقط دو هفته بعد از iOS 14.1 و iPadOS 14.1‌، در دومین به روزرسانی عمده سیستم عامل های iOS و iPadOS 14 در ماه سپتامبر منتشر شده است. این به روزرسانی شامل شکلک های جدید، AirPods Optimized Battery Charging، Intercom، تشخیص افراد و تصاویر پس زمینه جدید است.

بتای عمومی iOS 14.3 و iPadOS 14.3 قبلاً منتشر شده است، بنابراین ممکن است اپل در این به روزرسانی، مشکل را برطرف کند. اگر شما نیز از کاربران دستگاه های قدیمی اپل هستید، و مایل به دریافت آپدیت 14.2 IOS هستید. دست نگه‌دارید تا مشکلات این آپدیت برطرف شود.

منبع: macrumors

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا