موبایلهواوی

دوربین هواوی P50 Pro بر تخت پادشاهی Dxomark تکیه زد

لابراتوار Dxomark با بررسی دوربین پرچمدار جدید هواوی نمره 144 را به آن داده که بالاترین نمره در بین گوشی‌های هوشمند تا این لحظه است.

هواوی دیروز از گوشی‌های سری پی 50 رونمایی کرد، نسخه پرو این سری یعنی P50 Pro از دوربین قدرتمند و ویژگی‌های منحصربفرد بهره می‌برد. حالا لابراتوار Dxomark دوربین P50 Pro را بررسی و آزمایش کرده است. این بررسی به عملکرد چشمگیر دوربین هواوی P50 Pro اشاره می‌کند.

دوربین هواوی P50 Pro امتیاز 144 را در DxOMark بدست آورد

بررسی DxOMark دوربین هواوی P50 Pro نشان داد که این دستگاه عملکرد فوق العاده ای برای همه سنسورهای دوربین خود دارد. در واقع امتیاز کلی DxOMark برابر با عدد 144 است که بهترین و پیشرو در بین دوربین‌های تلفن‌های هوشمند است. دوربین سلفی 13 مگاپیکسلی دارای نمره 106 ترکیبی ویدیو و ثبت عکس است که در بالاترین رده قرار دارد. کیفیت تصویر دوربین سلفی نیز بسیار خوب بوده، همچنین تصاویر ثبت شده با نویز کم و با حفظ جزئیات قابل توجه و لرزشگیر عالی در ویدیو‌ها همراه است.

سنسور اصلی 50 مگاپیکسلی و ماژول تک رنگ 40 مگاپیکسلی P50 Pro نیز قادر به ارائه کیفیت تصویر و فیلم عالی هستند. همچنین Huawei P50 Pro دارای دوربین 64 مگاپیکسلی پریسکوپی برای عکسبرداری و بزرگنمایی است که بدیهی است با نویز کم، حفظ جزئیات و محدوده دینامیکی وسیع در رده اول قرار دارد.

نمره DxOMark منعکس کننده کیفیت عالی کلی دوربین این گوشی است. عکس‌های شب نشان داد که P50 Pro بسیار مورد توجه خواهد بود. همچنین فیلم‌های گرفته شده توسط دوربین Huawei P50 Pro دارای نوردهی عالی، دامنه پویا و عملکرد فوکوس خودکار پایدار هستند.


منبع: gizmochina

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا