موبایلهواوی

نتیجه کالبد شکافی میت ۴۰ پرو توسط iFixit منتشر شد

iFixit در جدیدترین بررسی خود به سراغ آخرین پرچمدار هواوی رفته است و میزان تعمیرپذیری آن را مورد سنجش قرار داده. حال به گفته کارشناسان این وب‌سایت نتیجه این بررسی چندان رضایت بخش نیست.

هواوی میت ۴۰ پرو جدیدترین قربانی وب‌سایت iFixit است که توانسته در آن تنها امتیاز ۴ از ۱۰ را کسب کند. البته iFixit به این موضوع اشاره می‌کند که دسترسی به تمام اجزای داخلی کار نسبتا ساده‌ای است اما به دلیل وجود مقدار زیادی چسب در اطراف نمایشگر، تعویض آن با دشواری زیادی همراه شده.

درمورد کالبد شکافی میت ۴۰ پرو بیشتر بخوانید

میت ۴۰ پرو

همانطور که بالاتر گفتیم در حین کالبد شکافی مشخص شد که هواوی از مقدار زیادی چسب در میت ۴۰ پرو استفاده کرده است و کارشناسان این وب‌سایت به چنین مسئله‌ای اعتراض زیادی داشتند. در نتیجه آنها مجبور شدند برای بازگشایی قاب پشتی از لوازم جانبی استفاده کنند.
البته به محض اینکه قاب پشتی کنار می‌رود به راحتی می‌توان فلش و سه ماژول دوربین را مشاهده کرد. همچنین به دلیل وجود اتصالات مناسب تعویض باتری به سادگی امکان پذیر است و مشکلی از این حیث دیده نمی‌شود.

میت ۴۰ پرو

مادربرد گوشی میزبان پردازنده ۵ نانومتری Kirin 9000 است که در کنار رم LPDDR5 و مموری UFS 3.1 سامسونگ قرار گرفته شده. باید این نکته را هم یادآور شد که میت ۴۰ پرو پلاس و نسخه پوزش دیزاین آن بجای مموری UFS 3.1 از HiSilicon SFS1.0 خود هواوی بهره مند هستند که سرعتی به مراتب بالاتر دارد.

میت ۴۰ پرو

اگر می‌خواهید از تمام جزئیات کالبدشکافی جدیدترین پرچمدار هواوی آگاه شوید به این لینک مراجعه کنید.

– بیشتر بخوانید: هواوی در پرچمداران 2021 خود از لنز های مایع استفاده می‌کند

منبع: gsmarena

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا