آموزشآیفون

راهنما: نحوه آپدیت گوشی آیفون

اگر به تازگی به سیستم عامل IOS کوچ کرده‌اید و می‌خواهید گوشی خود را آپدیت کنید اما نمی‌دانید چه باید بکنید نگران نباشید، زیرا ما در این پست به نحوه آپدیت گوشی‌های آیفون پرداخته‌ایم.

کوچ کردن از یک سیستم عامل به سیستم عامل دیگر برای بعضی کاربران می‌تواند مشکلاتی مانند آشنا نبودن به سیستم عامل جدید را به همراه داشته باشد. اگر از سیستم عامل اندروید به سیستم عامل IOS کوچ کرده‌اید و هنوز نمی‌دانید چطور نرم افزار گوشی آیفون خود را به روز کنید با ما همراه باشید.

آپدیت گوشی آیفون از طریق Settings

سریع‌ترین راه بررسی در دسترس بودن نسخه جدید آپدیت گوشی آیفون از طریق Setting آیفون شما است. ابتدا مطمئن شوید که iPhone شما به اینترنت متصل است تا بتواند با سرورهای بروزرسانی Apple ارتباط برقرار کند. پس از اطمینان از متصل بودن گوشی به اینترنت، Setting را باز کنید.

سپس گزینه General را انتخاب کنید.

در قسمت “General”، اگر یک دایره قرمز با یک شماره داخل آن مشاهده کردید یعنی قطعاً یک به روزرسانی نرم افزاری برای iPhone شما موجود است. حتی اگر دایره قرمز وجود را مشاهده نکردید، برای بررسی به روزرسانی‌های جدید، روی گزینه “Software Update” ضربه بزنید.

اگر نسخه جدید آپدیت گوشی آیفون شما در دسترس باشد، شماره نسخه به روزرسانی جدید iOS به طور برجسته در صفحه “Software Update” فهرست می‌شود. همچین گزینه Install Now برای شما نمایش داده خواهد شد.

اگر نسخه جدید آپدیت گوشی آیفون شما موجود بود و تصمیم گرفتید آن را نصب کنید. بهتر است ابتدا iPhone خود را به یک شارژر متصل کنید و یک نسخه پشتیبان نیز از فایل‌های خود تهیه کنید. سپس گزینه Install now را فشار دهید.

کار تمام است! حالا باید منتظر بمانید تا به‌ آپدیت آیفون شما بارگیری و نصب شود.


نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا