آموزشاندرویدسیستم عاملنرم افزارویندوز

آموزش نصب ویندوز 10 در اندروید بدون نیاز به روت و کامپیوتر

شاید برای شما جالب باشد که سیستم عامل ویندوز 10 را بر روی گوشی اندرویدی خود تجربه کنید، و گاها در پی روش های نصب ویندوز 10 در گوشی اندرویدی خود باشید، امروز ما در سایت آی ورا قصد داریم آموزش نصب ویندوز 10 در اندروید، بدون نیاز به روت و‌ کامپیوتر، قرار دهیم.

در حالی که ویندوز 10 قدرتمندترین و در عین حال مفیدترین سیستم عامل است، نصب آن در مقایسه با نصب سایر سیستم عامل ها، حتی در مقایسه با نصب macOS بسیار آسان‌تر است. اگرچه نصب ویندوز 10 برای برخی از افراد ترسناک است، اما نصب ویندوز 10 بر روی یک ماشین مجازی بسیار آسان است. جالب‌تر اینکه نصب ویندوز 10 در اندروید بدون روت یا کامپیوتر امکان پذیر است دقیقاً مانند نصب macOS Catalina یا macOS Mojave در ویندوز. بهتر است بگوییم نصب ویندوز 10 در هر رایانه ای حتی در Mac و هر رایانه دیگری که اراده کنیم تقریباً ممکن است، ما در این مقاله سعی داریم شما را با نصب ویندوز 10 در اندروید آشنا کنیم‌.

با وجود گوشی‌های پرچمدار اندرویدی که حداقل بیش از 8 گیگابایت حافظه رم و 64 گیگابایت فضای ذخیره سازی دارند، ما برای انجام کارهای روزمره تقریبا نیازی به کامپیوتر‌ها نداریم‌. از طرفی گوش پرچمدار شما قادر به انجام بیشتر کارهای یک کامپیوتر نیست. به عنوان مثال، نصب سیستم عامل های دیگر، طراحی گرافیک، ویرایش حرفه‌ای ویدئو، توسعه برنامه ها و موارد دیگر.

موارد زیادی وجود دارد که یک تلفن هوشمند ممکن است نتواند کاری را که کامپیوتر انجام می‌دهد را انجام دهد، اما هنوز هم چند مورد وجود دارد که یک تلفن هوشمند می‌تواند مانند کامپیوتر آن‌ها را انجام دهد. یکی از این موارد نصب ویندوز 10 بر روی اندروید بدون روت یا کامپیوتر است. پس با ما همراه باشید تا طعم ویندوز 10 را در گوشی اندروید خود بچشید.

دقیقاً مانند ماشین های مجازی، نصب ویندوز 10 در اندروید به یک گوشی هوشمند قدرتمند نیاز دارد که بتواند نیاز پردازشی ویندوز 10 را از منابع سخت افزاری قدرتمند خود تأمین کند، و هم‌چنین بتواند بخشی از حافظه رم، حافظه داخلی، و… خود را به ویندوز 10 اختصاص دهد. برای این منظور، ما از یک برنامه شخص ثالث استفاده می‌کنیم که توسط Google یا Microsoft پشتیبانی یا تأیید نشده است. این برنامه ممکن است خطراتی را در پی داشته باشد اما این بدان معنا نیست که به طور قطع گوشی شما آسیب می‌بیند.

ما در این آموزش، ویندوز 10 را بر روی سیستم عامل Android نصب خواهیم کرد، مشابه dual-boot در رایانه شما قادر خواهید بود از ویندوز 10 و سیستم عامل اندروید به طور دلخواه استفاده کنید. قبل از شروع برای احتیاط و ایمن سازی همه موارد، توصیه می‌کنیم از داده های خود که در گوشی اندرویدتان وجود دارند نسخه پشتیبان تهیه کنید.

نصب ویندوز 10 در اندروید بدون نیاز به روت و کامپیوتر

 

مرحله اول برنامه JPCSIM را از فروشگاه گوگل پلی نصب کنید

اولین و مهمترین مرحله ای که باید انجام دهیم نصب برنامه JPCSIM است که به اجرای ویندوز در اندروید کمک می‌کند. نصب این برنامه آسان و سریع است. کافی است به فروشگاه گوگل پلی بروید و عبارت JPCSIM را جستجو کنید و روی گزینه Install کلیک کنید یا از طریق گوشی اندرویدی خود بر روی این لینک کلیک کنید تا مستقیما به صفحه نصب برنامه مورد نظر هدایت شوید.

پس از نصب برنامه JPCSIM بر روی گزینه Open کلیک کنید.

مرحله دوم

بر روی گزینه YES کلیک کنید.

بعد از نمایش این تصویر برای ادامه کار به طور دلخواه قسمتی از صفحه نمایش را لمس کنید.

مرحله سوم

در این مرحله، باید نسخه ویندوز را تغییر دهید، بنابراین ویندوز 10 را انتخاب کرده و گزینه START را انتخاب کنید.

سپس برنامه شروع به بارگیری ویندوز 10 می‌کند بنابراین مدتی طول می‌کشد تا ویندوز 10 دانلود شود. پس از اتمام بارگیری، برنامه نصب ویندوز 10 در اندروید را آغاز می‌کند، بعد از تکمیل فرایند مشاهده می‌کنید که ویندوز 10 بوت می‌شود و سپس باید وارد حساب خود شوید تا دسک تاپ ظاهر شود.

اکنون ویندوز 10 در اندروید بدون نیاز به روت و بدون نیاز به رایانه در گوشی اندروید شما در حال اجرا است. و از نظر عملکرد نیز بسیار خوب کار می‌کند ولی نباید انتظار انجام کارهای سنگین را داشته باشید، اما برای کنجکاوی و امتحان کردن عالی است. برای خروج از ویندوز، کافی است دکمه صفحه اصلی گوشی خود را فشار دهید.

اگر شما نیز ویندوز 10 را بر روی گوشی اندروید خود نصب کرده‌اید تجربه‌ خود را با ما به اشتراک بگذارید.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا