آنرموبایل

تیزرهای رسمی آنر 50 پرو پلاس منتشر شد

آنر سرانجام تیزرهای رسمی سری آنر 50 را منتشر کرد. شکل ظاهری قاب پشتی و دوربین این گوشی ها به خوبی در این تیزر ها قابل مشاهده است.

گوشی های سری آنر 50 در تاریخ 26 خرداد معرفی می‌شوند و حالا این شرکت سرانجام تصویر ظاهر پشت یکی از گوشی‌ها را منتشر کرده است. همانطور که قابل ملاحظه است دوربین دو دایره بزرگ خواهد داشت که یکی برای دوربین اصلی و دیگری برای سایر دوربین ها در نظر گرفته شده است.

گوشی به نمایش در آمده در تصویر تبلیغاتی دارای سه دوربین ثانویه است که به احتمال زیاد آنر 50 پرو پلاس است که یک قدم بالاتر از آنر 50 پرو و قدرتمندترین گوشی در این سری خواهد بود.

تلفن موجود در عکس هیچ نوشته‌ای در اطراف لنز اصلی ندارد، اما تصویر دیگر یک دوربین اصلی 100 مگاپیکسلی را نشان می‌دهد که می‌تواند همان دوربین اصلی 108 مگاپیکسلی Honor 50 Pro باشد. ما همچنین انتظار داریم شارژ سریع 100 وات، و یک صفحه نمایش 10 بیتی با 1 میلیارد رنگ را در این گوشی شاهد باشیم.

آنر 50 پرو پلاس احتمالا به اسنپدراگون 888 مجهز خواهد بود

همه این مشخصات زیبا به نظر می‌رسند و همچنین این انتظار وجود دارد که گوشی‌های سری آنر از خدمات Google برخوردار باشند زیرا این مهمترین دلیل این برند برای جدا شدن از هواوی بود. آنر 50 پرو پلاس احتمالا به اسنپدراگون 888 مجهز خواهد شد و این موضوع باعث می‌شود این گوشی به یک رقیب اصلی برای دیگر پرچم‌داران تبدیل شود. اما برای تأیید جزئیات باید تا چهارشنبه هفته آینده صبر کنیم.


منبع: GSMARENA

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا