موبایلوانپلاس

بنچمارک انتوتو وان پلاس 9 پرو منتشر شد؛ پایان حکمرانی در انتوتو

وان پلاس 9 پرو قبل از معرفی توسط بنچمارک انتوتو محک خورده و امتیاز آن منتشر شده است‌.

قدرت وان پلاس 9 و وان پلاس 9 پرو توسط اسنپدراگون 888 تامین خواهد شد. دیروز شرکت وان پلاس اعلام کرد مدل پرو دارای خنک کننده 5 لایه ای “gaming-grade” خواهد بود. سری وان پلاس 9 هفته آینده رونمایی می‌شوند، امروز نیز Tech Maniacs موفق شده روی وان پلاس 9 پرو بنچمارک آنتوتو را اجرا و نتایج به دست آمده را بارگذاری کند.

بنچمارک انتوتو وان پلاس 9 پرو امتیاز کمی بیشتر از 660،000 را نشان می‌دهد. بخاطر داشته باشید این بنچمارک روی یک مدل اولیه اجرا شده پس جای نگرانی نیست. اما اگر واحد های نهایی نیز همچین امتیازی را کسب کنند واقعا باید نگران بود!

بنچمارک انتوتو وان پلاس 9 پرو

با بررسی آخرین رتبه بندی AnTuTu، می‌توانیم ببینیم تلفن های مجهز به چیپست اسنپدراگون 888 در این رده بندی حکمرانی می‌کنند. با این حال، آن‌ها امتیازی بین 600،000 تا 700،000 را کسب می‌کنند. حتی ردمی کی 40 با اسنپدراگون 870 که نسخه اورکلاک شده اسنپدراگون 865 است به طور میانگین امتیاز 668،000 را کسب می‌کند.

در هرحال دمای این گوشی در حین تست به 41 درجه سانتیگراد رسیده که دلگرم کننده به نظر می‌رسد، احتمالأ خنک کننده مورد ادعا وان پلاس یعنی “gaming-grade” وظیفه خود را انجام داده است.


منبع: GSMARENA

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا