سامسونگموبایل

به گلکسی اس 21 فن ادیشن سلام کنید

اولین رندرهای گلکسی اس 21 فن ادیشن توسط Steve Hemmerstoffer منتشر شد.

سامسونگ قول داده که هرسال یک تلفن گوشی از سری FE را معرفی کند. امسال نیز این شرکت نسخه FE سری Galaxy S21 را را معرفی خواهد کرد. اکنون نیز تصاویر گلکسی اس 21 فن ادیشن منتشره شده که به نظر می‌رسد ماکت گلکسی S21 است، اما با نگاهی دقیق تر، در واقع متفاوت است.

اولین تصاویر گلکسی اس 21 فن ادیشن توسط افشاگری با نام Steve Hemmerstoffer منتشر شده‌اند. تصاویر منتشر شده این گوشی را در رنگی Cloud Navy نشان می‌دهد که امیدواریم یکی از رنگ‌های دستگاه باشد.

تصاویر گلکسی اس 21 فن ادیشن

در قسمت جلوی‌، Galaxy S21 FE یک صفحه نمایش مسطح با یک پانچ‌هول مرکزی دقیقاً مانند Galaxy S21 به چشم می‌خورد. حتی در قاب پشت نیز به همان تعداد دوربین وجود دارد که در گلکسی اس 21 وجود داشت. با این حال، تفاوتی در طراحی چینش دوربین به چشم می‌خورد.

به احتمال زیاد گلکسی S21 FE دارای یک قاب پشتی ساخته شده از “پلاستیک” است اما فریم این گوشی فلزی است زیرا نوارهای آنتن در اطراف آن قابل مشاهده است.

افشاگر مورد بحث می‌گوید اندازه صفحه نمایش Galaxy S21 FE در حدود 6.4 اینچ است. در مورد زمان معرفی این گوشی اطلاعات خاصی در دسترس نیست، اما انتظار داریم در 3 ماهه سوم امسال عرضه شود‌.


منبع: gizmochina

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا