شیائومیموبایل

امتیاز دی ایکس او مارک (DXOMARK) شیائومی می 11 منتشر شد

شیائومی می 11 با دریافت امتیاز 120 در لابراتور DXOMARK، پایین‌تر از می 10 اولترا و همتراز با پیکسل 5 قرار گرفت.

چهار ماه پس از عرضه، لابراتور Dxomark بررسی دوربین شیائومی Mi 11 را منتشر کرده است. شیائومی Mi 11 که دارای دوربین 108 مگاپیکسلی است، امتیاز 120 امتیاز را در Dxomark به خود اختصاص داده، بنابراین با چندین تلفن مانند Pixel 5 امیتاز برابری دارد. با این حال، می 11 با این امتیاز پشت سر برادر بزرگتر خود یعنی، Mi 11 Ultra قرار می‌گیرد که با امتیاز 143 در راس DxOMark قرار دارد.

امتیاز دی ایکس او مارک (DXOMARK) شیائومی می 11امتیاز دی ایکس او مارک (DXOMARK) شیائومی می 11

تفکیک کلی امتیاز دی ایکس او مارک (DXOMARK) شیائومی می 11 نشان می‌دهد که Mi 11 امتیاز 127 در بخش عکسبرداری، امتیاز 59 در بخش بزرگنمایی و امتیاز 107 را در بخش فیلمبرداری کسب کرده است.

دگزو مارک تصاویر بسیار دقیق دوربین اصلی این گوشی را تحسین می‌کند، اما فوکوس خودکار در مقایسه با برخی از پرچمداران دیگر عالی نیست زیرا در نور کم سرعت فوکوس کم می‌شود اما در صورت وجود نور کافی سریع و دقیق است. دوربین ultrawide نیز عملکرد خوبی دارد اما برخی از اشکالات در گوشه‌های عکس‌ها وجود وجود دارد.
.

در قسمت پرتره، Mi 11 با جدایی سوژه از پس زمینه وظیفه خود را به خوبی انجام می‌دهد اما نتایج ممکن است گاهی اوقات متناقض باشد و اغلب مشکلاتی در تصاویر ظاهر می‌شوند که عمق میدان را از بین می‌برند.


منبع: gizmochina

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا