اپلموبایل

تمام مدل‌های آیفون 13 به فناوری LiDAR مجهز خواهند شد

به گفتی یک از افشاگران تمام مدل‌های سری آیفون ۱۳ از حسگر لایدار بهره‌مند هستند و نسخه‌های پرو از ورینت ۱ ترابایتی برخودار هستند.

یک تحلیلگر سرمایه گذاری با نام Daniel Ives جزئیات جدیدی درمورد خانواده آیفون 13 اپل پیش‌بینی کرده است. این افشاگری با سایر مطالبی که قبلا درمورد نسل جدید پرچمداران اپل شنیده بودیم مطابقت دارد و البته اطلاعات جدیدی درمورد استفاده از حسگر لایدار در این محصولات بر ملا می‌سازد.

در واقع این فرد می‌گوید تمامی مدل‌های خانواده آیفون 13 از حسگر لایدار بهره‌مند هستند، حتی نسخه‌های غیر پرو. برای کسانی که نمی‌دانند، لایدار حسگر جدید اپل است که برای اولین بار با آیپد پرو 2020 معرفی شد و وظیفه آن تشخیص فاصله دوربین گوشی از سوژه مورد نظر از طریق تابش پرتوهای لیزری است.

این شخص همچنین ادعا می‌کند که ورینتی از نسخه‌های پرو و پرو مکس به 1 ترابیت فضای داخی مجهز می‌شوند. این ادعا با سایر چیزهایی که قبلا از سایر افشاگران شنیده بودیم مطابقت دارد بنابراین صحت این شایعات تقریبا قطعی‌ست.

انتظار می‌رود با نزدیک شدن به زمان معرفی سری آیفون 13 اطلاعات جدیدی از پرچمداران تازه نفس اپل منتشر شود. ناگفته نماند که اپل احتمالا این سری را زودتر از خانواده آیفون 12 رونمایی خواهد کرد.


منبع: GSMARENA

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا